Krepšelis tuščias

Kvapnusis žvakių DOVANINIS RINKINYS -2

soju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-dovaninis_rinkinys-2
PARUOSTA SIUNTIMUI
soju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-dovaninis_rinkinys-2rinkinys-web1vkvapieji-vasko-kubeliai-aromateralinei-zvakidei-latinge-levandasoju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-dovaninis_rinkinys-11
50,00 € Kaina

1 vnt. sandelyje
+
Į krepšelį

Specifikacijos

1 darbo diena

Rinkinys gražiai supakuotas dailioje dėžutėje su šilkiniu popieriu, perrištoje kaspinėliu ir dekoruota gėlyte.

DOVANINIS RINKINYS SUDARYTAS:  2 Kvapiosios  sojų vaško žvakės, kvapieji vaško kubeliai (8vnt), Rankų darbo veltinio kvapų difuzorius Širdelė ir purškiami namų kvapai:

- Kvapioji žvakė NR.3 JAUKU IR SAUGU 

Įžeminantis sandalmedžio, vetiverio, pačiolio ir frankincenco kokteilis sumažins įtampą, nerimą, suteiks vidinės ramybės ir saugumo jausmą, padės atsipaliaduoti, o vanilės ir anansų natos pakles nuotaiką ir sudrąžins lengvumą.

Kvapioji žvakė NR.4 JAUČIU SAVE

Citrusinių žolių ir levandų natos sujungtos su egzotinių vaisių asorti  nuramins ir nukels į malonius prisiminimus, jazmino ir kvapiosios kanangos žiedų aromatas  bei prieskoninės natos sujungs su širdimi, pažadins gyvenimo džiaugsmą ir jaunatvišką entuziazmą.

Žvakių Kompozicijos sudėtis: Natūralūs eteriniai aliejai

- Kvapieji vaško kubeliai " LEVANDA"  - puikiai tiks tiek rūbų stalčiaus įkvėpinimui, tiek tirpinti aromaterapinėje žvakidėje ir pasimėgauti skleidžiamu kambaryje natūraliu Levandos eterinio aliejaus kvapu, kuris padės nurimti mintims ir emocijoms.

- Rankų darbo veltinio širdelė- pakabinamas Kvapų Difuzorius.

Difuzorių įkvėpinkite rinkinyje esančiais purškiamais namų kvapais. Kvapui išsivėdinimus  įkvėpinkinte pakartotinai. Difuzorius daugkartinio naudojimo. Jo įkvėpinimui galite naudoti savo mėgiamus namų kvapus ar kvepalus ir pakabinti spntoje.

- Puškiami namų kvapai 5 ml.

Šie namų kvapai sukurti aukštos kokybės  kvepalų pagrindu. Kvapas elegantiškas,medžio. Jų kvapo kompozicijoje: citrina, avietė, apelsinmedžio žiedas, jazminas, pačulis, baltas medus.

 

***

Priimami individualūs užsakymai jūsų šeimos ar įmonės šventėms DOVANŲ RINKINIAMS, sukomplektuojami pagal pageidaujamus kvapus. SUSISIEKITE IR APTARSIME.

***

Žvakių gamybai naudojamas augalinės kilmės sojų vaškas, kuris degdamas neišskiria jokių toksinų ir pasižymi ilgu ir tolygiu degimu. Šis vaškas yra atsinaujinantis gamtos išteklius, tad jo pasirinkimas yra draugiškas aplinkai ir puiki alternatyva parafinui.

Žvakių dagtys medvilninės ir dengtos natūraliu vašku.

Žvakių vaškos spalvos suteikimui naudojami kruopščiai atrinkti dažai, nėra bandyti ant gyvūnų ir yra tinkami veganams. Žvakių paviršiaus dekoravimui naudojami natūralios mineralinės kilmės pigmentai arba maisto pramonei skirti pigmentai.

Indeliai:  Pagaminti iš aliuminio, yra lengvai perdirbami. Indeliai gali būti rūšiuojami su kitomis atliekamomis. Šie indeliai su dangteliu bei jų dydis yra optimalūs ir labai patogūs keliaujant.

Visi produktai gaminami rankomis, dėl to galimi nežymūs vaško spalvos, tekstūros, svorio pakitimai. Tai nedaro įtakos produkto kokybei.

Degimo laikas: ~17val

Natūraliais eteriniais aliejais kvepiančios žvakės puikiai papildys ir sustiprins jūsų meditacijų, jogos praktikų akimirkas, padėdamos lengviau atsipalaiduoti ir susijungti su savo vidumi.

***

SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS DEGINIMO REMOKENDACIJOS / SAUGA:

 • Vieno deginimo seansas neturėtų būt ilgesnis nei 4 val.
 • Jei žvakė aromaterapinė vienas žvakės deginimo seansas rekomenduojamas iki 2val.
 • Reguliariai patrumpinkite dagtį prieš uždegant žvakę.
 • Dagtis neturi būti aukštesnė nei 0.3-0,4m;
 • Stenkitės išlaikyti dagtį statmeną paviršiui, taip išlaikysite vaško tirpimą tolygų į visas puses.

SVARBI SAUGA:

 • Nepalikite degančių žvakių be priežiūros;
 • Deginkite jas ten kur jų nepasieks vaikai ir gyvūnai;
 • Visada palikite bent 10 cm tarpą tarp žvakių;
 • Prieš uždegant žvakę pastatykite ją ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Jei nežinote ar baldo paviršius jautrus šilumai, patariame po žvake padėti padėkliuką;
 • Nejudinkite ir nenešiokite degančios žvakės;
 • Įsitikinkite, kad žvakės deginimo patalpoje nėra skersvejų;
 • Nuo daugumos paviršių ir tekstilės vaškas lengvai pašalinamas su karštu vandeniu ir muilu. Bet visgi patariame saugoti daiktus, nes yra dirbiniai, kurie yra lengvai pažeidžiami.

IDĖJA DOVANOS SUKOMPLEKTAVIMUI (paruošta siuntimui) :

Malonios smulkmenos namams ar mažoms dovanėlėms:

Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

Go to top