Krepšelis tuščias

Kvapusis DOVANINIS RINKINYS -3

soju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-kaldinis-kald_dovaninis_rinkinys-3
soju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-kaldinis-kald_dovaninis_rinkinys-3soju-vasko-kvapiosios-zvakes-aromaterapines--latinge-dovaninis_rinkinys-11
50,00 € Kaina

1 vnt. sandelyje
+
Į krepšelį

Specifikacijos

1 darbo diena
RINKINYS

Rinkinys gražiai supakuotas dailioje dėžutėje su šilkiniu popieriu, perrištoje kaspinėliu ir dekoruota gėlyte.

DOVANINIS RINKINYS SUDARYTAS IŠ 4 KVAPNIŲJŲ ŽVAKIŲ:

- NR.1  ATSIPALAIDAVĘS IR PASITIKINTIS

-NR.3 JAUKU IR SAUGU

-NR.4 JAUČIU SAVE

- NR.5 SALDUS MIEGAS

 

Kvapų Kompozicijos:

NR.1  ATSIPALAIDAVĘS IR PASITIKINTIS

Apelsino, bergamotės, kvapniųjų kanangų ir pelargonijos kokteilis pakels nuotaiką, padės vėl jausti džiugesį; pipirmetės, cinamono, sandalmežio ir vetiverijos natos sumažins nuovargį, nerimą, įtampą ir padės susikaupti bei jaustis tvirtai.

NR.3 JAUKU IR SAUGU

Įžeminantis sandalmedžio, vetiverio, pačiolio ir frnakincenco kokteilis sumažins įtampą, nerimą, suteiks vidinės ramybės ir saugumo jausmą, padės atsipaliaduoti, o vanilės ir anansų natos pakles nuotaiką ir sudrąžins lengvumą.

NR.4  JAUČIU SAVE

Citrusinių žolių ir levandų natos sujungtos su egzotinių vaisių asorti  nuramins ir nukels į malonius prisiminimus, jazmino ir kvapiosios kanangos žiedų aromatas  bei prieskoninės natos sujungs su širdimi, pažadins gyvenimo džiaugsmą ir jaunatvišką entuziazmą.

 NR.5 SALDUS MIEGAS

Levandos, eukalipto ir citrinžolės kokteilis nuramins mintis ir jausmus, pastimuliuos imuniteto funkcijas ir padės atsipalaiduoti, o egzotinių vaisių natos duos impulsą pasinerti į saldžius sapnus.

Kompozicijos sudėtis: Natūralūs eteriniai aliejai

 

Priimami individualūs užsakymai jūsų šeimos ar įmonės šventėms DOVANŲ RINKINIAMS, sukomplektuojami pagal pageidaujamus kvapus. SUSISIEKITE IR APTARSIME.

***

Žvakių gamybai naudojamas augalinės kilmės sojų vaškas, kuris degdamas neišskiria jokių toksinų ir pasižymi ilgu ir tolygiu degimu. Šis vaškas yra atsinaujinantis gamtos išteklius, tad jo pasirinkimas yra draugiškas aplinkai ir puiki alternatyva parafinui.

Žvakių dagtys medvilninės ir dengtos natūraliu vašku.

Žvakių vaškos spalvos suteikimui naudojami kruopščiai atrinkti dažai, nėra bandyti ant gyvūnų ir yra tinkami veganams. Žvakių paviršiaus dekoravimui naudojami natūralios mineralinės kilmės pigmentai arba maisto pramonei skirti pigmentai.

Indeliai:  Pagaminti iš aliuminio, yra lengvai perdirbami. Indeliai gali būti rūšiuojami su kitomis atliekamomis. Šie indeliai su dangteliu bei jų dydis yra optimalūs ir labai patogūs keliaujant.

Visi produktai gaminami rankomis, dėl to galimi nežymūs vaško spalvos, tekstūros, svorio pakitimai. Tai nedaro įtakos produkto kokybei.

Degimo laikas: ~17val

Natūraliai eteriniais aliejais kvepenčios žvakės puikiai papildys ir sustiprins jūsų meditacijų, jogos praktikų akimirkas, padėdamos lengviau atsipalaiduoti ir susijungti su savo vidumi.

***

SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS DEGINIMO REMOKENDACIJOS / SAUGA:

 • Vieno deginimo seansas neturėtų būt ilgesnis nei 4 val.
 • Jei žvakė aromaterapinė vienas žvakės deginimo seansas rekomenduojamas iki 2val.
 • Reguliariai patrumpinkite dagtį prieš uždegant žvakę.
 • Dagtis neturi būti aukštesnė nei 0.3-0,4m;
 • Stenkitės išlaikyti dagtį statmeną paviršiui, taip išlaikysite vaško tirpimą tolygų į visas puses.

SVARBI SAUGA:

 • Nepalikite degančių žvakių be priežiūros;
 • Deginkite jas ten kur jų nepasieks vaikai ir gyvūnai;
 • Visada palikite bent 10 cm tarpą tarp žvakių;
 • Prieš uždegant žvakę pastatykite ją ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Jei nežinote ar baldo paviršius jautrus šilumai, patariame po žvake padėti padėkliuką;
 • Nejudinkite ir nenešiokite degančios žvakės;
 • Įsitikinkite, kad žvakės deginimo patalpoje nėra skersvejų;
 • Nuo daugumos paviršių ir tekstilės vaškas lengvai pašalinamas su karštu vandeniu ir muilu. Bet visgi patariame saugoti daiktus, nes yra dirbiniai, kurie yra lengvai pažeidžiami.

Go to top