Krepšelis tuščias

MINI auskarų SAVAITĖLĖ, sidabro 925 vinukas, rankų darbo Komplektas 6 poros auskarų/ Nr.4

latinge-mini-auskaru_savaitele-su_sidarbo_vinuku-ranku-darbo-valentino_dovana_moteriai-531-web
latinge-mini-auskaru_savaitele-su_sidarbo_vinuku-ranku-darbo-valentino_dovana_moteriai-531-webrankus-darbo-auskarai-savaitele-sidabras-valentino-dovana-moteriai-e-parduotuve11rankus-darbo-auskarai-savaitele-sidabras-valentino-dovana-moteriai-e-parduotuve22rankus-darbo-auskarai-savaitele-sidabras-valentino-dovana-moteriai
67,00 € Kaina

1 vnt. sandelyje
+
Į krepšelį

Specifikacijos

Polimerinis molis, Sidabras 925, Kt. kokybiškos medžiagos
Rankų darbo
Papuošalų moteriai niekada nebus per daug. O rankų darbo akcentukai visada praturtins moters stilių.
2-3 darbo dienos
Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

MINI auskarų SAVAITĖLĖ, kad jūsų, mielosios, rytinis susiruošimas būtų lengvas ir greitas...lai lieka daugiau minučių ramiai pasimėgauti kavai.

MINIUKŲ SAVAITĖLĖ -must have kiekvienai ir ypatingai toms, kurių kasdiena sudaryta iš dalykinių susitikimų. Būkit kiekvieną dieną nors lašeliu vis kitokia ir nuotaikinga.

Auskarai rankų darbo, su sidarbo 925 vinuku ir silikono antgaliuku, kuris tvirtai laiko. Komplekte pridedami dar keli papildomi silikoniniai atgaliukai.

SAVAITĖLĖ atkeliauja  gražiai supakuota dėžutėjė su patogiu oraganaizeriu, kuris padės visada lengvai rasti reikiamus auskariukus. Puikiai tinka dovanoms.

***

Miniukų SAVAITĖLĘ galite susikomplektuoti ir pačios.  Dėkit į krepšelį bet kuriuos 7 auskariukus ir pasinaudokite kupono kodu: SAVAITELE

SAVAITĖLĖS SIUNTIMAS LIETUVOJE NEMOKAMAI

Go to top