Krepšelis tuščias

Ranka tapyta šilkinė skarelė -ESU mėnulis ir saulė -mėlyna

tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-2
tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-2tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-4tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-1tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-3tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-6tapyto-silko-salikas-menulis-saule-dovana-moterims-ranku-dabro-latinge-melynas-5
95,00 € Kaina

Specifikacijos

Natūralus šilkas
90 x 90 cm
Tapyba ant šilko, Rankų darbo
Originalaus dizaino šilko šalikas - dovana, sau ar artimai moteriai, talpina savyje labai daug šilumos., Pozityvios dovanos - tai kas pakels nuotaiką ir padės dažniau šypsotis.Taigi dovaną ne tik įteiksit, bet ir patys gausit ;)
Jums pageidaujant, užrašau gavėjo inicialus, vardą, trumpą palinkėjimą ar maigišką runą. Darydami užsakymą "Pardavėjo žinutė" laukelyje parašykite, jei norėtumėt personalizavimo.
~5-7 darbo dienos
Šilko tapybai naudojami profesionalūs dažai, kurie tvirtinami sudėtingu garinimo metodu. Tai užtikrina šaliko ilgaamžiškumą ir spalvų neblukimą ir šilkas išlikea ypatingai švelnus., Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Ranka tapyta šilkinė skarelė iš Serijos - ESU Mėnulis ir Saulė.

Šios serijos dirbiniais Latingė kviečia moteris, priimant save visą, atrasti harmoniją.

Skarelės dizainas :  apsijungę saulė ir mėnulis sukuria visumą, išbaigtumą. Žodis saulė  moteriškos giminės, bet ji spinduliuoja vyrišką energiją  - dienos metu mes visi judame, esame aktyvūs, tuo tarpu mėnulis - žodis vyriškos giminės, bet jis skleidžia moterišką energiją - naktį mes ilsimės, kaupiame jėgas, atstatome energiją. 

Moteryje(*)  teka dvi energijos - moteriška ir vyriška. Jos nuolatos tarpusavyje keičiasi.

Moteriška energija - intuicija, lankstumas, mokėjimas priimti, rūpestingumas, švelnumas, minkštumas, jausmingumas.

Vyriška energija - atsakingumas, protingumas, pasitikėjimas savimi, gebėjimas duoti, kietumas, logika, tvirtumas.

Savyje subalansavusi šias dvi energijas moteris išlieka labai moteriška, švelni, kai reikia ji moka atstovėti ramiai ir tvirtai savo tiesą, ji moka atpažinti kada jai reikia leisti būti vedamai, o kada jai reikia pabūti lydere. 

Atradus sveiką balansą, sukuriame savyje taiką, o tai atstato sveikatą, leidžia jausti pilnatvę visame kame. 

Skarelėje išrašytos 8 afirmacijos - teiginiai: 

AŠ ESU: intuityvi, lanksti, rūpestinga, priimanti

AŠ ESU: pasitikinti, protinga, atskaigna, duodanti

Užrašai gali būti padaryti lietuvių arba anglų kalbomis.

Matmenys: 90x90cm

Supakuota gražioje dėžutėje.

----

(*) -tai galioja ir vyrams

 

Go to top