Krepšelis tuščias

Latingė didesnis pagalbininkas VALENTINO DIENOS šventėje vyrams, nes jie čia suras daug rankų darbo dovanų savo širdies damoms.

 Kartais išties sunku parinkti dovaną. Mieli vyrai mažas patarimas  jums - moterims patinka suasmenintos dovanos ir Latingė pasiruošus jums padėti:

1. Pasiūlymas:

No photo description available.Išsirinkite tapyto šilko šaliką ir atsiųskit žinutę su savo prisipažinimu meilėje ar kitą romantišką palinkėjimą ir jis bus užrašytas ant jūsų pasirinto dizaino šaliko. Tai bent dovana!

Užsakant už 60 eur ar daugiau dovaninis įpokavimas ir siuntimas Lietuvoje NEMOKAMAI.

KUPONO KODAS: VALENTINAS

E-parduotuvė - Tapyto šilko šalikai, skaros

 

 

 

 

 

 2. Pasiūlymas:

Išrinkit savo damai 7 poras auskarų. Papuošalų moterims niekada nebus per daug. Auskarų  SAVAITĖLĖ - "must have" kiekvienai  moteriai, kuri kievieną dieną nori atrodyti gaiviai ir nors lašeliu kitaip. Smagiai nusiteikusi moteris - tikras lobis ;) Auskariukai bus susegti į patogų organaizerį ir supakuoti į gražią dovanų dėžutę. Siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS

KUPONO KODAS: SAVAITELE

Rankų darbo papuošalai

 

 

 

 

 3. Pasiūlymas:

hand-painted-silk-pillow-love-romantic-couple-cats-red-19Labai romantiška pagalvėlės užvalkalas -  "Meilūs katiniukai". Ant šios tapyto šilko pagalvėlės taip pat gali būti užrašytas jūsų romantiškas prisipažinimas meilėjė arba meilus sveikinimas.

Užsakyti pagalvėlės užvalkalą

 

 

Latingės e-arduotuvėjė galite rasti ir daugiau šiai progai tinkančių dovanų - pasivaikščiokit ir užsisakykit.

Laiko jau liko visai nedaug iki VALENTINO DIENOS, tad suskubkit užsakyti, kad Latingė spėtų sukurti ir laiku pristatyti.

 

Su pačias geriausiais linkėjimais jums ir dėl jūsų kurianti

DOVANOS iki 10 eurų

GRAŽIAI SUPAKUOJAME

dovanų komplektas

DOVANOS iki 25 eurų

Go to top