Krepšelis tuščias

Visi LATINGĖ aksesuarai yra autoriniai © L.E.Urbonaitės darbai.

KAIP PIRKTI LATINGĖ E-PARDUOTUVĖJE?

 

Įdėkite patikusias prekes į krepšelį;

Pasirinkite kaip norėsite apsipirkti: kaip registruotas vartotojas ar kaip svečias;

Įveskite savo duomenis, kurie reikalingi, akd būtų galima įvykdyti užsakymą - tai pristatymo adresas, kontaktiniai duomenys;

Krepšelyje matysite galimus siuntimo būdus, pasirinkite sau tinkamiausią;

Jei turite dovanų kupono kodą ar nuolaidos kodą, įveskite į tam skirtą laukelį;

Pažymėkite, kad sutinkate su Latingė e-parduotuvės taisyklėmis;

Patvirtinkite užsakymą;

Po užsakymo, aptvirtinimo, matysite ir kartu gausite į savo nurodytą el.pašto adresą visą užsakymo ir jo apmokėjimo info, kad galėtumėt apmokėti užsakymą;

Gavus jūsų apmokėjimą, bus pradėtas ruošti užsakymas.

 


PRISTATYMAS

Latingė prekių krepšelyje galite rinktis iš kelių pristatymo būdų:

- Per Lietuvos paštą, registruota siunta. (Lietuvoje ir į užsienio šalis).

- Siuntimas per paštomatus OMNIVA, LP EXPRESS.

- Siuntimas per Autobusų stoties siuntas.

Lietuvoje pristatymas trunka 2-4 darbo dienos, jei prekė paruošta siuntimui. 


 APMOKĖJIMAS

 Vietiniai užsakymai (Lietuva): bankiniu pavedimu

Apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal išrašytą sąskaitą. Kai patvirtinsite užsakymą, nurodytu el.parštu jums bus išsiųsta sąskaita. Todėl prašome pasitikrinti ar teisingai įvedėte savo el.paštą. Bankinį pavedimą prašome paradaryti per 3 darbo dienas. Tik gavus apmokėjimą bus pradėtas vykdyti jūsų užsakymas.

Latingė neprašo jūsų įvesti jokios asmeninės informacijos, susijusios susijusios su jūsų mokėjimo kortelėmis, ar kitų jūsų bankinės sąskaitos duomenų. Jūsų PIRKIMAS VISIŠKAI SAUGUS.

 

Tarptautiniai užsakymai: PAYPAL

Po to kai jūs Patvirtinsite užsakymą („Pirkti“), jūs būsite nukreipti į paypal sistemą. Prašome prisijungti prie savo Paypal sąskaitos ir atlikiti apmokėjimą.

 


GRĄŽINIMAS

Atgal priimami tik tie gaminiai kurie yra sugadinti dėl  PARDAVĖJO (Latingės) kaltės ar visai neatitinka prekės aprašo bei nuotraukų. Kadangi visos prekės yra rankų darbo, nei viena prekė negali būti 100% atkartota taip pat. Jei siuntinys yra sugadintas dėl siuntėjo, prašom suprasti, kad Latingė negali atsakyti užtrečių šalių paslaugų kokybę. Dėl grąžinimo prašome kreiptis nevėliau kaip 3  darbo dienos po gavimo. 

Stengiamės pateikti kuo tikslesnes nuotraukas, tačiau tikrasis gaminys „gyvai“ gali šiek tiek skirtis nuo to kas matyti prezentacinėse nuotraukose.Taip gali būti dėl tokių priežasčių, kaip skirtingai sureguliuotos monitoriaus spalvos, kontrastai ir pn. Todėl, prašome, atidžiai peržiūrėti visas nuotraukas, kad susidarytumėt, kuo tikslesnį gaminio vaizdą ir galėtumėt įvertinti jo išpildymo meistriškumą.

 



 

Go to top