Krepšelis tuščias

KVAPNIOSIOS Žvakės praturtintos, Latingė sukurtomis, natūralių eterinių aliejų kompozicijomis. Uždegus žvakę ir vaškui sušilus, pradeda skleistis eterinių aliejų kvapai, kurie suteika namams jaukumo, o jums aromaterapinį  poveikį.  

Trumpesnis ar ilgesnis pabuvimas šalia degančios žvakės nuteikia poziyviai. Deganti žvakės liepsna patraukia dėmesį, malonu stebėti kaip liepsna virpa, mainosi. Tomis, net ir trumpomis akirmirkomis,  kai susikoncentruojame  į žvakės liepsną, kitų minčių „triukšmas“ galvoje prityla. Taip žvakės liepsna padeda truputį „sustoti“ ir pailsėti nuo gausių minčių. Kai žvakė aromaterapinė, ji dar patraukia žmogaus uoslės dėmesį ir tada protas nagrinėja tą kvapą, taip „stabtelėjimo“ akimirka prailgėja. Eteriniai aliejai per uoslę perduoda iš gamtos sukauptą galią mums.

  • Natūraliai kvepiančios žvakės puikiai papildys ir sustiprins jūsų meditacijų, jogos praktikų akimirkas, padėdamos lengviau atsipalaiduoti ir susijungti su savo vidumi.
  • Pabaigus dienos darbus, uždegtos žvakės liepsna ir eterinių aliejų aromaterapinis poveikis, padės lengviau atsipalaiduoti ir sugrįžti į taikią, ramią vidinę būseną.

Kartais reikai tik tiek nedaug, tik tų kelių akmirkų ir mes jaučiamės apsivalę ir laisvi nuo dienos rūpesčių arba susikaupę , arba džiaugsmingi ir energingi pradėti naują dieną. 


Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

Go to top