Krepšelis tuščias
1KVAPNIOSIOS ŽVAKĖS su eterinių aliejų kompozicijomis štai tokiuose auksiškai-sidabringuose Latingė dekoruotuose indeliuose.

Kaip visada man labai svarbu yra simboliai. Tikiu, kad kiekviename iš mūsų slypi didžiulė, graži, šviesi jėga.

Ji apipinta voratinkliu iš įvairių gyvenimo išbandymų. Tų išbandymų kartais būna tiek, kad net pamirštame, kad turime tą šviesą savyje, kad esame ta šviesa. Bet mes tuos išbandymus pajėgūs įveikti. Kuriu, siekdama priminti apie tą šviesą, kuri yra mumyse. Ten kur mūsų mintys, ten ir energijos tekėjimas. Nukreipdami savo mintis į savo jėgos -šviesos-širdies šaltinį , mes jį aktyvuojame ir stipriname. Kai esame tikrai STIPRŪS, mes nekonkuruojame, nes ta jėga kito negriauna, nežemina. Ta jėga kitame žmoguje mato jo ŠVIESĄ ir jo JĖGĄ ir ją pripažįsta. Tokia jėga yra graži, ji kurianti, joje būti saugu, būnant joje nereikia niekam nieko įrodinėti.

*** Gyvybės medis simbolizuoja mūsų asmeninį tobulėjimą, unikalumą ir individualų grožį. Kaip medžio šakos stiprėja ir auga aukštyn besistiebdamos į dangų ir gauna energiją iš saulės ir mėnulio, taip ir mes augdami stiprėjame tiek fiziškai , tiek dvasiškai. Siekiame daugiau žinių, išminties ir naujų patirčių. Tuo tarpu mūsų šaknys, tai protėviai, kultūra, šalis teikia per šaknis mums palaikymą ir gyvybinę energiją. Kai šie du energijos ciklai yra darnoje medis auga sveikas ir papuošia pasaulį savo žiedais bei apdovanoja vaisiais. Tuomet gauname pilną ratą - paimu ir subrandinęs duodu pasauliui, tai ką turiu geriausio savyje. 

 

***Spiralės simbolio reikšmė - amžino judėjimo, laiko, nuolatinio augimo ir plėtimosi, cikliškumo simbolis. Kiekvieną akimirką renkamės ar kartosime tai kas buvo, ar darysime naujus pasirinkimus ir gausime naujus rezultatus.

Šios rankų darbo žvakės atkeliau gražiai supakuotos dėžutėje. Puikiai tinka dovanoti.

Daugiau dovaninių rinkinių 

      

Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

Go to top